مزایای جک پارکینگ هیدرولیک SEA

کمپانی SEA از جمله بزرگترین شرکت های تولید کننده جک های پارکینگی هیدرولیک در دنیا می باشد. شعار این کمپانی "کیفیت صد درد صد" می باشد. پشتوانه این شعار، تولید کلیه محصولات از ابتدا تا انتها در مجموعه 11000 متر مربعی کارخانه در ایتالیا می باشد. در واقع مواد خام وارد کارخانه شده و تمامی عملیات طراحی، ماشین کاری توسط ربات های تراش و فرز CNC و ساخت موتورهای الکتریکی و اسمبل تجهیزات مکانیکی در مجموعه کارخانه انجام می شود. همچنین در قسمت دیگر کارخانه SEA تجهیزات الکترونیک شامل مرکز کنترل، ریموت، رسیور و فتوسل طراحی و ساخته می شود. تولید تمامی تجهیزات به صورت متمرکز در کارخانه و تحت نظارت کامل تکنسین ها و مهندسین کمپانی، تضمین کننده تولید محصول با بالاترین کیفیت می باشد.

 درب اتوماتیک SEA ایتالیا - راهبند SEA ایتالیا - پویا در درب اتوماتیک SEA ایتالیا - راهبند SEA ایتالیا - پویا در 

درب اتوماتیک SEA ایتالیا - راهبند SEA ایتالیا - پویا در

کمپانی SEA ایتالیا به عنوان یک کارخانه نوآور و خلاق شناخته می شود. گواه این مدعا تولید جک های الکتروهیدرولیک با کیفیت بالا و توانایی های منحصر به فرد می باشد. از جمله ویژگی های این جک ها می توان به موارد زیر اشاره نمود

1. تولید سریع ترین جک الکتروهیدرولیک

     سرعت حرکت شفت در جک های هیدرولیک عموما در حدود 0.75 تا 1 سانتی متر بر ثانیه می باشد. در حالی که سرعت حرت شفت در جک های هیدرولیک تولید کمپانی SEA تا 1.5 سانتی متر بر ثانیه می باشد. نوآوری در شرکت SEA به اینجا ختم نشده و متخصیص این کمپانی جک هیدرولیک با سرعت حرکت شفت 3 سانتی متر بر ثانیه را به عنوان سریع ترین جک هیدرولیک در عرصه درب های اتوماتیک طراحی و تولید نموده اند.

2. تولید قوی تری جک هیدرولیک

     جک های هیدرولیک رایج بازار برای درب تا وزن حدود 700 تا 1000 کیلوگرم مناسب می باشند. در کمپانی SEA جک هیدرولیک برای درب تا وزن 2000 کیلوگرم با عرض حداکثر 9 متر طراحی و ساخته شده است. رسیدن به این قدرت در زمینه درب های اتوماتیک پارکینگ یک دستاورد مهم و منحصر به فرد محسوب می شود که تنها در صورت بکارگیری آخرین تکنولوژی ها در خصوص موتور و پمپ های هیدرولیک امکان پذیر می گردد.

 

3. برد کنترل هوشمند

     در شرایطی که بیش از دو دهه از استفاده از بردهای دیجیتال در صنایع مختلف می گذرد امروزه شاهد استفاده گسترده از بردهای دیجیتال در محصولات مربوط به صنعت درب اتوماتیک می باشیم. کمپانی SEA با هدف معرفی نسل نوین بردهای کنترلی دیجیتال اقدام به طراحی و ساخت مدارهای کنترلی هوشمند نموده است. علت هوشمند نامیدن این بردها آن است که برد به صورت خودکار حضور و یا عدم حضور سیستم های ایمنی را تشخیص داده و دیگر نیازی به انجام اتصال کوتاه برای سوکت های ایمنی استفاده نشده در هنگام نصب و راه اندازی نمی باشد. همچنین در صورت بروز ایراد در قسمت فرمان و تجهیزات 24 ولت ایراد را به صورت یک آلارم روی صفحه نمایش مشخص می نماید. با این کار در صورت بروز مشکل در عملکرد درب، می توان فرآیند عیب یابی را به سرعت انجام داد و مشکل را برطرف نمود.

 

اطلاعات تماس

تهران- خیابان شریعتی – بالاتر از پل سیدخندان – روبروی پارک کوروش
          انتهای کوچه ذکایی   پلاک 2 – طبقه 2

تلفن تماس شرکت:   22899437 | 22856218 | 22844928

تلفن واحد خدمات:     22857126 | 22857119

info@pooyadoor.ir

پرتال اخبار